Get Adobe Flash player

batıkent nakliye firmaları

batıkent nakliyat nerede

batıkent nakliyatın adresi,nerede olduğu ve batıkent nakliyat telefonu

Firmamız Batıkent Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Batıkent semtinde ki bir kaç firmadan birisidir. Batıkentten şehirler arası taşınmayı düşünüyorsanız, Ankara içi veya Batıkent içi bir taşınmanız olacaksa kesinlikle bu konuda en tecrübeli ve kaliteli firma Batıkent Nakliyat‘tır.

Taşınma konusunda ki en önemli unsurlardan birisi ekspertiz olayıdır.24 saat ekspertiz hizmeti vermekteyiz ve Batıkent içinde en uzak mesafeye bile 5 dk mesafedeyiz. Firmamızın yeri Batıkentin tam merkezinde Anıt İş Merkezindedir. Ekspertiz olayının önemi taşınma anında herhangi bir sonrunla karşılaşmamak için önceden eve gidilip eşyanın ve taşınma yerinin görülmesi ona göre teşhis yapılmasıdır.

Batıkent evden eve nakliyat işinde önemli konulardan biriside ambalaj ve araç durumudur. Araçlarımızın tamamı çelik kasa ve içi mobilyalıdır, taşıma işi için imal edilmiştir. Ambalaj konusunda ise yeni hiç kullanılmamış laylonlar ve battaniyeler tercih ediyoruz.

Batıkent içinde taşınma olayı devamlı hareketlidir ve taşınma hiç eksik olmaz. Kent-koop  mahallesinden Ergazi mahallesine , Yeni Batı Mahallesinden İnönü Mahallesine , Mesa bölgesinden Çakırlar civarına sürekli bu ve benzeri yerlerde taşınma sürekli aktiftir.

Batıkent Nakliyat olarak merkezimizde tam Batıkent‘in ortasında olduğu için Batıkent halkınında nakliye firması ihtiyacını karşılayacağımıza inanıyoruz. Kent-koop mah. Anıt iş merkezinde olan işyerimiz size sadece 5 dk lık uzaklıktadır. Kaliteli,profesyonel ve sigortalı bir taşınma istiyorsanız Batıkent Nakliye Firmamız her zaman yanınızdadır.

Evden Eve Nakliyat işinizde mutlaka size en yakın ve en sağlam firmayı seçin. Asla ve asla nakliye fiyatını önemsemeyin ucuz fiyat verenlere itibar etmeyin yoksa çok üzülürsünüz.

Online Destek Hattı